Ustroń, ul. Ignacego Daszyńskiego 73

Regulamin bonów upominkowych

Sprzedawcą jest TTY Piotr Dawid, 43-450 Ustroń ul. A.Brody 2/1, NIP:5481488181, tel: 510110890, e-mail: yennefer@yennefer.eu

Administratorem danych osobowych jest TTY Piotr Dawid, 43-450 Ustroń ul. A.Brody 2/1, NIP:5481488181. Przetwarzanie danych osobowych będzie się odbywać w celu realizacji zamówienia, na podstawie art. 6 ust. 1. lit. b Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (dalej RODO). Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla świadczenia usługi. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Informacje o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem Polityka prywatności i cookies (link)

Przedmiotem sprzedaży są Bony Upominkowe do wykorzystania w Salonie Yennefer Medical Spa w Ustroniu przy ulicy Daszyńskiego 73

W celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty prosimy o kontakt z recepcją.

W przypadku niestawienia się na umówioną wizytę bez wcześniejszego powiadomienia Bon może zostać anulowany.

Bon należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.

Bon jest ważny na usługi lub na kwotę oznaczoną na bonie, zmiana bonu na inny zabieg może być zrealizowana wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu tego faktu z recepcją.

Bon nie obejmuje sprzedaży kosmetyków do pielęgnacji domowej.

Płatność bonem nie łączy się z promocjami i rabatami.

Bon nie może być wymieniony na gotówkę, ani zwrócony. Ponieważ Bon jest formą przedpłaty za wykonaną usługę, nie podlega on reklamacji. Faktycznym przedmiotem sprzedaży jest usługa i podlega ona reklamacji na zasadach określonych prawem.

Wysyłka bonu nastąpi do dwóch dni roboczych od dokonania płatności listem poleconym priorytetowym. Istnieje także możliwość wystawienia Bonu w wersji elektronicznej lub odbioru osobistego w Salonie. W przypadku niewskazania w uwagach innej opcji, Bon wysyłamy pocztą.

 

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

Kontakt

Ustroń
Yennefer Medical SPA
ul. I.Daszyńskiego 73
43-450 Ustroń
pn - pt 9:00 - 20:00
sob. 9:00 - 15:00
przewiń do góry zarezerwuj online