Ustroń, ul. Ignacego Daszyńskiego 73

Ważne informacje

Ważne informacje dotyczące Yennefer Medical Spa, Indigo Nailsalon by Yennefer oraz Yennefer Beauty & Spa Academy (regulamin):

Zasady rezerwacji terminów:
1. Rezerwacja terminów w większości przypadków możliwa jest wyłącznie po wpłacie zadatku w wysokości od 20 do 50% ceny zabiegu / szkolenia.

2. Rezerwacja może być odwołana lub przeniesiona na inny termin nie później niż 48 godzin przed terminem wizyty (7 dni w przypadku szkoleń).

3. W przypadku niestawienia się na umówioną wizytę i nieodwołania lub zmiany jej terminu minimum 48 godzin przed zabiegiem / 7 dni przed szkoleniem:
- zadatek nie podlega zwrotowi,
- osoby niezgłaszające się na korektę makijażu permanentnego mogą utracić prawo do bezpłatnej wizyty,
- w przypadku niestawienia się na zabieg wchodzący w skład pakietu, wizyta może zostać odliczona z puli zabiegów przysługujących w pakiecie bez możliwości wykonania w innym terminie,
- wartość bonu którym opłacany jest zabieg może ulec zmniejszeniu o 20% ceny zabiegu, który został odwołany
- przyszłe rezerwacje będą możliwe po wpłaceniu zadatku w wysokości 50% ceny zabiegu.

4. W przypadku nieopłacenia zadatku w ciągu 48 godzin od wysłania linku do płatności, rezerwacje zostaną automatycznie anulowane przez system. W przypadku wykonywania rezerwacji online, przedpłatę należy opłacić w ciągu 15 minut.


5. Kwoty zadatków do wizyt odwołanych zgodnie z regulaminem pozostają na saldzie klienta do wykorzystania podczas kolejnych wizyt. Na życzenie mogą zostać zwrócone na Państwa rachunek bankowy lub na miejscu w salonie, prosimy tylko nas  poinformować o wybranej metodzie zwrotu. Zwroty na rachunek bankowy realizowane są do 7 dni roboczych od złożenia takiej dyspozycji. 

Metody opłacania zadatków (przedpłat):
1. Najłatwiejszym i najszybszym sposobem opłacania zadatków jest skorzystanie z linków do płatności Moment - Pay, wysyłanych przez system smsem lub mailem. Umożliwiają one skorzystanie z Blik-a lub szybkiego przelewu oraz są automatycznie przetwarzane przez nasz system rezerwacji i przypisane do konkretnej rezerwacji.
2. Drugim sposobem jest skorzystanie z systemu Dot-Pay za pomocą naszej strony: https://www.yennefer.eu/strona/bony-upominkowe-zadatki, możliwa jest również płatność przelewem bankowym na konta podane poniżej, tutaj jednak wymagane jest ręczne wpisanie jakiej wizyty wpłata dotyczy. Należy pamiętać, że te płatności nie są przetwarzane automatycznie przez system i wymagają ręcznego wprowadzenia wpłaty do systemu. W przypadku gdy wpłynie w ostatniej chwili przed anulowaniem rezerwacji możemy nie zdążyć jej przetworzyć i ktoś inny zajmie termin umawiając się online.
3. Oczywiście możliwe jest również opłacanie zadatków na miejscu, w salonach.
Numery kont do wpłat:
- dla Yennefer Medical Spa oraz Yennefer Beauty & Spa Academy : PL 35 1050 1083 1000 0001 0605 3432, odbiorca: TTY Piotr Dawid
- dla Indigo Nailsalon by Yennefer: PL 39 1050 1083 1000 0097 1558 5437, odbiorca: YENN Justyna Dawid

Dla przelewów zagranicznych: Kod BIC SWIFT: INGBPLPW

 

 

 

Zasady korzystania z pakietów promocyjnych:
1. Usługi w cenach promocyjnych dostępne są wyłącznie po opłaceniu całego pakietu z góry. Należność można uregulować kupując pakiet online, lub w salonie podczas pierwszej wizyty w ramach pakietu.
2. Dopuszczamy możliwość wykupienia pojedynczych wizyt w cenach promocyjnych jako kontynuację zakończonego pakietu, maksymalnie 3 zabiegi po serii 12 zabiegów.
3. Aby zakupić online pakiet promocyjny należy:
- zarezerwować wizytę wybierając termin i pakiet promocyjny jako usługę
- opłacić pakiet w ciągu 15 minut
- umówić kolejne wizyty z pakietu jako pojedyncze zabiegi (jeśli przykładowo kupujemy pakiet Endermologii 6 zabiegów po 20 minut, pierwszą wizytę rezerwujemy jako pakiet 6x20 minut, a kolejne 5 jako zabieg spersonalizowany endermologii 20 minut). Ponieważ system zwykle będzie automatycznie wymagał przedpłat na pozostałe zabiegi, należy je opłacić. Zostaną one zwrócone niezwłocznie po odnotowaniu tego przez nasz personel (aby przyśpieszyć zwrot prosimy o wiadomość, informację telefoniczną lub powiadomienie recepcji przy pierwszej wizycie)

Zasady korzystania z bonów upominkowych:

1. Bon upoważnia do skorzystania z zabiegów oferowanych w salonie Yennefer Medical Spa przez osobę na którą Bon został wystawiony oraz na sumę lub zabieg na jaką opiewa.

2. Istnieje możliwość wykorzystania Bonu podczas więcej niż jednej wizyty a także łączenia płatności bonem z innymi metodami płatności. W uzasadnionych przypadkach można również skorzystać z innej usługi, niż ta, na którą Bon został wystawiony. W przypadku zabiegów droższych za dopłatą, w przypadku tańszych środki pozostają na saldzie Bonu do wykorzystania na inną usługę.

3. Nie ma możliwości zwrotu części lub całości gotówki z salda Bonu (za wyjątkiem przypadków ujętych w UOKiK)

4. Dopuszcza się możliwość wykonania usługi inej osobie, niż ta, na którą Bon został wystawiony pod warunkiem wykazania legalnego wejścia w posiadanie tegoż Bonu.

Zasady związane z ograniczaniem skutków epidemii Covid-19
1. Na zabiegi można się umawiać wyłącznie telefonicznie lub online. Dla osób z zewnątrz salon jest zamknięty. Są do niego wpuszczane wyłącznie umówione wcześniej osoby. Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju oraz GIS, zabronione jest przychodzenie z osobą towarzyszącą, również z dzieckiem.
2. Dzień przed wizytą wraz z przypomnieniem o zabiegu otrzymacie Państwo specjalną ankietę z pytaniami o stan zdrowia. Z klientami, którzy jej nie wypełnią zostanie przeprowadzona ona telefonicznie. Chodzi o to, żeby nie dochodziło do sytuacji, w których na zabieg przyjdzie np. osoba mająca objawy choroby lub osoba, która miała kontakt z zakażonym.
3. Bardzo prosimy o punktualne przychodzenie na zabiegi. Dzięki temu ograniczymy zbędne kontakty między Klientami i będziemy mieć wystarczającą ilość czasu na przeprowadzenie wszelkich niezbędnych procedur dezynfekcji. Niedostępna jest również poczekalnia dla klientów.
4. Zależnie od rodzaju zabiegu, trzeba stosować rękawiczki i maseczki ochronne. Oczywiście Klientom, którzy nie będą dysponowali tymi zabezpieczeniami, salon je zapewni. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk przed wejściem i wyjściem z salonu.

Kontakt

Ustroń
Yennefer Medical SPA
ul. I.Daszyńskiego 73
43-450 Ustroń
pn - pt 9:00 - 20:00
sob. 9:00 - 15:00
przewiń do góry zarezerwuj online