Ustroń, ul. Ignacego Daszyńskiego 73

Cennik i opis zabiegów

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż Permanentny

Makijażem permanentnym zajmujemy się juz 12 lat. Nasza kadra to wysoko kfalifikowani kosmetolodzy z tytułem Trener Linergista (ukończone studia podyplomowe). Regularnie szkolimy się u czołowych instruktorów międzynarodowych i krajowych z tytuami Mistrzów Świata w makijażu permanentnym.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Makijaż permanentny brwi ma na celu poprawienie ich wyglądu, co za tym idzie nadanie nowego wizerunku. Permanentne brwi pozwalają na zagęszczenie łuku brwiowego, wyregulowanie jego kształtu i grubości, lub ukryciu ewentualnych blizn. Zabieg nadaje twarzy świeżego, młodego i bardziej wyrazistego wyglądu.

PRZED ZABIEGIEM
Zaleca się nie wykonywanie regulacji oraz henny. Naturalny kolor i układ brwi umożliwia dobór odpowiedniego pigmentu do jej naturalnego wyglądu. Należy też zadbać o skórę w miejscu brwi i dookoła nich.

W przypadku kiedy skóra jest zbyt sucha, należy ją nawilżyć, natomiast na skórę zgrubiałą i matową wykonać peeling i nałożyć maskę bądź ampułkę. Skórę zbyt tłustą należy oczyścić. W każdym przypadku polecane jest wykonanie jednego lub dwóch zabiegów mikrodermabrazji, dzięki którym skóra brwi stanie się gładka i nawilżona, a martwy naskórek usunięty.

Skóra, która została przygotowana w odpowiedni sposób lepiej chłonie pigment i pozwala na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego kształtu. W efekcie końcowym brwi są bardziej wyraziste i dłużej utrzymują kolor.

PO ZABIEGU
Bezpośrednio po zabiegu brwi mają intensywny kolor, nawet w przypadku wykonania makijażu bardzo delikatnego. Jest to normalny efekt pozabiegowy i nie należy się tym martwić, ponieważ w ciągu 4-7 dni pigment podczas regeneracji skóry złuszcza się, tracąc około połowy zabarwienia.

Miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować bardzo delikatnie, szczególnie przez pierwsze kilka dni. Absolutnie nie wolno moczyć, trzeć, ani dotykać skóry w miejscu pigmentacji. Skóra poddana zabiegowi w żadnym wypadku nie może być myta mydłem, ani traktowana innymi kosmetykami niż te, które zostały zalecone przez linergistkę. Nie wolno korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu.

Brwi należy nawilżać kilka razy dziennie, smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą specjalnego kremu, wzmacniającego ochronę skóry. Jeśli klientka nie będzie dostosowywała się do powyższych zasad, mogą wystąpić odbarwienia.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

Idealnie podkreślone oczy świadczą o wyglądzie całej twarzy. Nadają jej temperamentu, blasku i wyrazistości.Niestety natura nie zawsze umożliwia nam podkreślenie cech naszej twarzy. Opadające powieki, małe oczy i inne mankamenty bardzo często nie pozwalają na wykonanie idealnego makijażu. Technika mikropigmentacji polega na wyrysowaniu kreski powyżej linii rzęs. Ma to na celu podkreślenie pożądanego kształtu i poprawienie intensywnoścci tęczówki oka. Poza możliwością nadania głębi spojrzeniu można również skorygować kształt oka, w przypadku asymetrii lub dysproporcji. Kreski na powiekach są bardzo kobiece i można je polecić każdej pani niezależnie od wieku. Dzięki nim można uzyskać efekt liftingu, uniesienia zewnętrznych kącików oka, oraz nadać im bardzo intrygującego wyglądu.

PRZED ZABIEGIEM
Przed wykonaniem makijażu permanentnego oczu należy zadbać o to, by skóra powiek była właściwie nawilżona i wygładzona. W przypadku powiek wrażliwych i skłonnych do opuchnięć watro w dniu zabiegu zrezygnować z kawy. Dobrze jest również wyspać się bezpośrednio przed zabiegiem, aby oczy były wypoczęte.

PO ZABIEGU
Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest intensywna, nawet, gdy był wykonany makijaż delikatny. Nie należy się tym martwić, ponieważ w ciągu 4-7 dni zabarwienie zblednie do połowy barwy wyjściowej. Przez kilka dni po wykonanym zabiegu, miejsca poddane pigmentacji należy traktować ze szczególną delikatnością. Skóra po pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem, ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Nie zaleca się korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Nie wolno stosować cieni i tuszu do rzęs. Krem, który poleci linergistka trzeba wklepywać w odległości 0,5–1cm od kresek. Jeśli powyższe zasady nie będą przestrzegane, mogą wystąpić odbarwienia.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Makijaż permanentny ust kojarzony jest często jedynie z ich zabarwieniem. Obecnie poprzez wykonanie makijażu można też delikatnie poprawić kształt warg i nadać im wymarzoną symetrię, jeśli poskąpiła jej natura. Oczywiście nadal to nadanie jednolitego, głębokiego koloru wargom jest podstawą zabiegu, kreuje kształt i odbicie światła.

Makijaż permanentny polecany jest w szczególności paniom, które mają słabo ukrwione, a przez to blade usta. Również osoby "zabiegane", lubiące wyglądać świeżo o każdej porze dnia, uprawiające sport lub łatwo psującą makijaż aktywność skorzystają z wygody posiadania zawsze idealnych ust. Podobnie będzie w przypadku osób, które ze względu na uczulenie nie mogą używać tradycyjnych kosmetyków do malowania ust.

PRZED ZABIEGIEM

Warto intensywnie natłuszczać wargi przez tydzień przed, a także peelingować je codziennie. Dzięki temu obumarły naskórek złuszczy się przed zabiegiem i wykonanie makijażu będzie mniej bolesne, łatwiejsze oraz skuteczniejsze.

Panie, które planują powiększanie ust za pomocą wypełniania lub ostrzykiwania, najlepiej zrobią, jeśli poinformują kosmetologa o swoich planach. W pierwszej kolejności zalecane jest wykonanie makijażu permanentnego, a następnie powiększania ust.

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg poprzedza wywiad przeprowadzony z pacjentem, podczas którego omawia się wszelkie przeciwwskazania i oczywiście oczekiwane rezultaty. Już na tym etapie razem z kosmetologiem można wybrać właściwy kolor tuszu. Czynniki, które bierze się pod uwagę podczas wyboru to odcień skóry, typ urody, kształt ust, odcień bieli zębów (przy niektórych różach zęby mogą wyglądać na pożółkłe).

Kosmetolog maluje konturówką pożądany kształt ust, następnie nakłada na nie krem znieczulający. Potem aplikuje tusz na kontury i na koniec wypełnia całe wargi barwnikiem. Zabieg wykonywany jest w technice 3D, czyli z użyciem dwóch odcieni, które sprawiają, że usta wydają się bardziej pełne. Wykonanie permanentnego makijażu przypomina wizytę w salonie tatuażu. Niestety również ta przyjemność dla większości osób jest bolesna. Pigmentacja trwa od godziny do dwóch.

 

PIGMENTY 

Nie jesteśmy związani z żadną marką, nie jesteśmy dystrybutorem i nie mamy żadnego interesu (zniżek przy zakupach, promowania przez markę czy odsprzedaży), aby wykonać zabieg na danym produkcie, dlatego gwarantujemy, że nasz wybór pigmentów wynika z troski o 100% bezpieczeństwo naszych klientów.

Perma Blend to najwyżej jakości pigmenty do makijażu permanentnego.
Dają gwarancje pięknego i trwałego makijażu. Charakteryzuje je bogata paleta naturalnych, pełnych żywych kolorów, które nie blakną i utrzymują swoje wyjątkowe odcienie na skórze. Pigmenty Perma Blend produkowane są laboratoriach w Stanach Zjednoczonych, w których przestrzegane są najwyższe normy sterylności, dlatego dają gwarancje 100% bezpieczeństwa dla zdrowia i urody, nie podrażniają ani nie uczulają. Wszystkie kolory pigmentów Perma Blend można ze sobą dowolnie łączyć tworząc własne, niestandardowe odcienie. Wyprodukowane z wysokiej jakości składników, wegańskie, nie są testowane na zwierzętach. Odporne na promienie UV o każdej intensywności, jednak bez problemu usuwalne Laserami Nd Yag lub Pikosekundowym.

 

  •         wyprodukowane z wysokiej jakości składników,
  •         wegańskie,
  •         nie są testowane na zwierzętach
  •         odporne na promienie UV o każdej intensywności.

Wykonane z mikrocząsteczek o dużym stopniu rozdrobnienia gwarantują trwałość, oraz doskonałe odzwierciedlenie barwy. Odpowiednia konsystencja pigmentu zapewnia łatwość wprowadzania barwnika pod skórę, co gwarantuje brak poprawek.

Stworzony przy pomocy specjalistów z branży permanent make-up.

Pigmenty zostały zatwierdzone w niemieckim laboratorium CTL - co potwierdza ich najwyższą jakość.

Metoda podcienia/ombre
860 zł
Kreska na powiece górnej w linii rzęs
560 zł
Kreska na powiece górnej ozdobna
710 zł
Kreska na powiece dolnej
410 zł
Kreska na powiece górnej i dolnej
810 zł
Kontur ust z cieniem
810 zł
kontur ust z całkowitym wypełnieniem
960 zł
Korekty/odświeżenie makijażu
Nasycenie kolorów do 3 lat od wykonania makijażu - 50 % ceny regularnej (oferta tylko dla Klientek, które wykonały makijaż w naszym salonie)
Trzecia lub kolejna korekta makijażu permanentnego
od 50 zł do 50% ceny zabiegu

Kontakt

Ustroń
Yennefer Medical SPA
ul. I.Daszyńskiego 73
43-450 Ustroń
pn - pt 9:00 - 20:00
sob. 9:00 - 15:00
przewiń do góry zarezerwuj online