Ustroń, ul. A. Mickiewicza 5

Cennik i opis zabiegów

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż Permanentny ( Rezerwacje na wszystkie makijaże wykonujemy po wpłaceniu zadatków w wysokości 20% wartości zabiegu)

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Makijaż permanentny brwi ma na celu poprawienie ich wyglądu, co za tym idzie nadanie nowego wizerunku. Permanentne brwi pozwalają na zagęszczenie łuku brwiowego, wyregulowanie jego kształtu i grubości, lub ukryciu ewentualnych blizn. Zabieg nadaje twarzy świeżego, młodego i bardziej wyrazistego wyglądu.

PRZED ZABIEGIEM
Zaleca się nie wykonywanie regulacji oraz henny. Naturalny kolor i układ brwi umożliwia dobór odpowiedniego pigmentu do jej naturalnego wyglądu. Należy też zadbać o skórę w miejscu brwi i dookoła nich.

W przypadku kiedy skóra jest zbyt sucha, należy ją nawilżyć, natomiast na skórę zgrubiałą i matową wykonać peeling i nałożyć maskę bądź ampułkę. Skórę zbyt tłustą należy oczyścić. W każdym przypadku polecane jest wykonanie jednego lub dwóch zabiegów mikrodermabrazji, dzięki którym skóra brwi stanie się gładka i nawilżona, a martwy naskórek usunięty.

Skóra, która została przygotowana w odpowiedni sposób lepiej chłonie pigment i pozwala na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego kształtu. W efekcie końcowym brwi są bardziej wyraziste i dłużej utrzymują kolor.

PO ZABIEGU
Bezpośrednio po zabiegu brwi mają intensywny kolor, nawet w przypadku wykonania makijażu bardzo delikatnego. Jest to normalny efekt pozabiegowy i nie należy się tym martwić, ponieważ w ciągu 4-7 dni pigment podczas regeneracji skóry złuszcza się, tracąc około połowy zabarwienia.

Miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować bardzo delikatnie, szczególnie przez pierwsze kilka dni. Absolutnie nie wolno moczyć, trzeć, ani dotykać skóry w miejscu pigmentacji. Skóra poddana zabiegowi w żadnym wypadku nie może być myta mydłem, ani traktowana innymi kosmetykami niż te, które zostały zalecone przez linergistkę. Nie wolno korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu.

Brwi należy nawilżać kilka razy dziennie, smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą specjalnego kremu, wzmacniającego ochronę skóry. Jeśli klientka nie będzie dostosowywała się do powyższych zasad, mogą wystąpić odbarwienia.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

Idealnie podkreślone oczy świadczą o wyglądzie całej twarzy. Nadają jej temperamentu, blasku i wyrazistości.Niestety natura nie zawsze umożliwia nam podkreślenie cech naszej twarzy. Opadające powieki, małe oczy i inne mankamenty bardzo często nie pozwalają na wykonanie idealnego makijażu. Technika mikropigmentacji polega na wyrysowaniu kreski powyżej linii rzęs. Ma to na celu podkreślenie pożądanego kształtu i poprawienie intensywnoścci tęczówki oka. Poza możliwością nadania głębi spojrzeniu można również skorygować kształt oka, w przypadku asymetrii lub dysproporcji. Kreski na powiekach są bardzo kobiece i można je polecić każdej pani niezależnie od wieku. Dzięki nim można uzyskać efekt liftingu, uniesienia zewnętrznych kącików oka, oraz nadać im bardzo intrygującego wyglądu.

PRZED ZABIEGIEM
Przed wykonaniem makijażu permanentnego oczu należy zadbać o to, by skóra powiek była właściwie nawilżona i wygładzona. W przypadku powiek wrażliwych i skłonnych do opuchnięć watro w dniu zabiegu zrezygnować z kawy. Dobrze jest również wyspać się bezpośrednio przed zabiegiem, aby oczy były wypoczęte.

PO ZABIEGU
Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest intensywna, nawet, gdy był wykonany makijaż delikatny. Nie należy się tym martwić, ponieważ w ciągu 4-7 dni zabarwienie zblednie do połowy barwy wyjściowej. Przez kilka dni po wykonanym zabiegu, miejsca poddane pigmentacji należy traktować ze szczególną delikatnością. Skóra po pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem, ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Nie zaleca się korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Nie wolno stosować cieni i tuszu do rzęs. Krem, który poleci linergistka trzeba wklepywać w odległości 0,5–1cm od kresek. Jeśli powyższe zasady nie będą przestrzegane, mogą wystąpić odbarwienia.

Metoda podcienia / ombre
750 zł
Metoda Microblading
600 zł
Metoda podcienia + włosa
1000 zł
Kreska na powiece górnej
500 zł
Kreska na powiece górnej ozdobna
550 zł
Kreska na powiece dolnej
350 zł
Kreska na powiece górnej i dolnej
750 zł
Korekty:
Trzecia lub kolejna korekta makijażu permanentnego
od 50 zł do 50% ceny zabiegu
Nasycenie kolorów do 3 lat od wykonania makijażu - połowa ceny! (oferta tylko dla Klientek, które wykonały makijaż w naszym salonie)
Usta (Makijaż permanentny ust wykonujemy jedynie w filii Skoczów)
Kontur ust z cieniem
750 zł - PROMOCJA 500 zł
kontur ust z całkowitym wypełnieniem
1000 zł - PROMOCJA 800 zł

Kontakt

Ustroń
Yennefer Medical SPA
ul. A. Mickiewicza 5
43-450 Ustroń
pn - pt 9:00 - 20:00
sob. 9:00 - 13:00
Skoczów
Indigo Nailsalon By Yennefer
ul. Objazdowa 14
43-430 Skoczów
pn - pt 9:00 - 18:00
sob. 9:00 - 13:00
przewiń do góry