Ustroń, ul. Ignacego Daszyńskiego 73

Cennik i opis zabiegów

ZABIEGI HI - TECH

Dermation – Transdermalporacja
 
 

Dermation to innowacyjne urządzenie wykorzystujące technologię TRANSDERMALPORACJI, która pozwala na wykonanie bezbolesnych, nieinwazyjnych zabiegów z użyciem specjalnie zaprojektowanych koktajli. Każdy z nich został opracowany przez zespół specjalistów z zakresu dermatologii estetycznej i kosmetologii. Zawiera naturalne opatentowane aktywne składniki (potwierdzone badaniami in vitro i in vivo), takiej jak komórki merystematyczne z czerwonego ryżu, Matrixyl, X-Melt, peptydy.  Dzięki technologii TRANSDERMALPORACJI podczas jednego 35-minutowego zabiegu dostarczamy skórze aż 70 ml aktywnych składników zawartych w koktajlu. Wysoka efektywność i krótki czas zabiegu to zasługa mikroimpulsów elektrycznych emitowanych przez Dermation, które ułatwiają i przyspieszają wchłanianie substancji.
 

Zalety zabiegu:

 • PRECYZYJNE WPROWADZENIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH BEZIGŁOWO I NIEINWAZYJNIE, GŁĘBOKO POD SKÓRĘ 
 • GWARANCJA WPROWADZENIA AŻ 70 ML DERMOKOSMETYKU PODCZAS JEDNEGO ZABIEGU
 • SZEROKI WACHLARZ PROGRAMÓW ZABIEGOWYCH DOPASOWANYCH DO KAŻDYCH PROBLEMÓW SKÓRNYCH
 • 100% BEZPIECZEŃSTWA BEZ OKRESU REKONWALESCENCJI 
 • KRÓTKI CZAS TRWANIA ZABIEGU 

 Dostępne programy:

- MEZOUP

Remodeluje i przywraca skórze utraconą jędrność, redukując wiotczenie. Wzmacnia wewnętrzną strukturę skóry. 

- MEZOLIGHT

Koktajl o działaniu rozjaśniającym oraz wyrównującym koloryt skóry.

- MEZOCAPILLARY

Uszczelnia naczynka krwionośne, działa przeciwobrzękowo, poprawia krążenie krwi. Przeciwdziała krótko i długotrwałym zaczerwienieniom.

- MEZOACNE

Przeznaczony dla cery trądzikowej ze stanammi zapalnymi wywołanymi przez bakterie beztlenowe Propionibacterium Acne.

- MEZOVITAL

Poprawia kondycję skóry dojrzałej, przywraca elastyczność i sprężystość, wygładzając zmarszczki mimiczne.

 

 
Dermation zabieg podstawowy twarz
230 zł
Dermation zabieg rozszerzony twarz/szyja
270 zł
Dermation zabieg rozszerzny twarz/szyja/dekolt
290 zł
Oczyszczanie wodorowe Aquasure H2

Jesteśmy gabinetem autoryzowanym Aquasure.

Oryginalność naszego urządzenia sprawdzisz na stronie:

http://aquasure.com.pl/#news

AQUASURE H2 to innowacyjna, koreańska metoda wieloetapowego oczyszczania skóry. Polega na dogłębnym oczyszczaniu skóry za pomocą kilku technologii: terapii aktywnym wodorem, hydropeelingu, eksfoliacji kwasami w preparatach typu premium. Oczyszczanie wodorowe nie tylko głęboko oczyszcza skórę na poziomie komórkowym, ale także eliminuje wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry.

Pełny zabieg wykonujemy w czterech etapach.
Etap I to oczyszczanie skóry przy użyciu specjalistycznej głowicy oraz aktywnego wodoru. Oczyszczanie jest tak dogłębne, iż odbywa się na poziomie komórkowym. Ponadto w trakcie oczyszczania usuwane są wolne rodniki.

Etap II to Hydropeeling, który jest wykonywany pod wysokim ciśnieniem wody. W tym etapie jest usuwany martwy naskórek oraz wszelkie zanieczyszczenia na powierzchni skóry, zostają oczyszczone pory, usunięte zaskórniki.

Etap III to eksfoliacja z użyciem 3 preparatów, które wnikając w oczyszczoną skórę i trafiają, aż do jej komórek. Dwa preparaty o wysokim pH zawierają mieszankę kwasu glikolowego, mlekowego i salicylowego. Uzyskujemy działanie rozjaśniające i regenerujące, a dzięki obecności kwasu salicylowego zabieg ma wpływ na samoregulację sebum, co z kolei hamuje powstawanie trądziku. Dzięki odpowiednio dobranej mieszance kwasów zabieg jest fotostabilny, w związku z czym można go wykonywać przez cały rok. Trzeci preparat to w głównej mierze aktywna witamina C, oraz aloes. Te substancje mają za zadanie odżywić i wyciszyć skórę.

Etap IV to lifting MCS, który polega na masażu wykonanym głowicą z mikroprądami. Głowica MCS stymuluje skórę, zwiększając jej napięcie, a także przepływ krwi co z kolei uruchamia proces odbudowy włókien kolagenowych i elastyny.

JAK DZIAŁA AQUASURE H2?

Oczyszczanie wodorowe AQUASURE H2 polega na dostarczeniu skórze cząsteczek wodoru, który jako najmniejszy i najlżejszy pierwiastek, ma możliwość przenikania do głębokich struktur skóry

Aktywny wodór dostarczany jest skórze za pomocą nasyconego nim strumienia wody, który dodatkowo złuszcza martwe komórki naskórka, pozostawiając ją dogłębnie oczyszczoną. Ponadto aktywny wodór wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe eliminując wolne rodniki tlenowe.

Dzięki małej masie przenika on w głąb skóry, gdzie łączy się z reaktywnymi i najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi, a następnie w postaci wody usuwany jest z organizmu, tym samym zatrzymując proces starzenia się skóry.

EFEKTY

Oczyszczanie wodorowe to metoda głębokiego oczyszczania skóry. Bezpośrednio po zabiegu skóra wygląda zdrowo i promiennie. Efekty zabiegu to przede wszystkim dokładne oczyszczanie skóry z zanieczyszczeń, złuszczanie martwego naskórka, a także nawilżanie oraz działanie przeciwstarzeniowe. Badania wykazały, że wodór jest najsilniejszym antyoksydanem, jest znacznie efektywniejszy niż witamina c, czy nawet koenzym q10. Oczyszczanie wodorowe to zatem metoda oczyszczania skóry, która działa nie tylko wieloetapowo jak również wszechstronnie.

ZALECENIA

Zabiegi mogą być wykonywane jednorazowo, w celu oczyszczenia skóry i złuszczenia naskórka. Zabiegi także można wykonać w serii co 10-14 dni w celu działania bardziej głębokiego oraz jako przygotowanie do innych zabiegów

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazaniem do zabiegu AQUASURE H2 jest opryszka wirusowej, aktywne zmiany trądzikowe, trądzik różowaty, a także zmiany chorobowe skóry.

Oczyszczanie wodorowe Aquasure H2 - twarz
200 zł
Oczyszczanie wodorowe Aquasure H2 - twarz, szyja
240 zł
Oczyszczanie wodorowe Aquasure H2 - twarz, szyja, dekolt
270 zł
Oczyszczanie wodorowe Aquasure H2 Exclusive - twarz, szyja, dekolt
350 zł
SKINFRAX – RF frakcyjny

Skin frax – odmłodzenie skóry

Przebój ostatnich lat w regeneracyjnej medycynie estetycznej. Połączenie dwóch dobrze znanych zabiegów (mikronakłucia i fala radiowa) w jednym urządzeniu high tech. Głowica z zestawem igiełek, które wkłuwają się w skórę na odpowiednią głębokość uwalnia kontrolowane impulsy bipolarnej fali radiowej. Skutkiem jest seria termicznych mikrouszkodzeń na głębokości od 0,5 do 3 milimetrów. Efekty są dwa. Bezpośrednio po zabiegu obserwujemy gwałtowny wzrost napięcia jako efekt cieplnego skrócenia włókien kolagenowych. Ważniejsza reakcja to odłożona w czasie na kilka do kilkunastu tygodni głęboka regeneracja z odbudową wszystkich warstw skóry, wzrost jędrności, wygładzenie zmarszczek.

Zabiegi frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej są pełnoprawną konkurencją dla lasera frakcyjnego. Powodują porównywalne efekty terapii z mniejszymi dolegliwościami bólowymi w trakcie i nie wymagają długotrwałej, uciążliwej rekonwalescencji. Dodatkowo zabiegi RF mikroigłowej można wykonywać praktycznie cały rok.

Dla zwolenników zabiegów nieinwazyjnych proponujemy opcjonalną frakcyjną głowicę bezigłową.

Podstawowe wskazania do zabiegów RF mikroigłowej to wszelkie wiotkości skóry twarzy i ciała. Wszędzie, gdzie trzeba skórę pogrubić, wzmocnić, odżywić RF mikroigłowa świetnie się sprawdza.

Wskazania do radiofrekwencji mikroigłowej – termoliftingu – obejmują:

 • lifting skóry twarzy, szyi oraz brzucha – likwidacja wiotkiej skóry
 • redukcję rozstępów na udach, pośladkach, brzuchu oraz piersiach
 • wiotkość skóry na brzuchu – po ciąży
 • usuwanie blizn po trądziku
 • spłycanie zmarszczek oraz bruzd, szczególnie umiejscowionych w trudnych okolicach
 • odmłodzenie skóry rąk oraz stóp
 • likwidacja cellulitu
 • modelowanie talii, kształtu brzucha, pośladków i nóg
 • ujędrnianie i zwiększanie gęstości skóry m.in. twarzy, szyi oraz dekoltu
 • leczenie nadmiernego pocenie się
 • rozjaśnianie przebarwień
 • cienie pod oczami
 • opadające powieki

Jakie są przeciwwskazania?

Przeciwwskazania do zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej obejmują ciążę, zaburzenia gojenia (w tym skłonność do powstawania blizn przerostowych) oraz aktywne infekcje skóry (bakteryjne, wirusowe, grzybicze). Szczególną ostrożność należy zachować w przypadku osób posiadających metalowe implanty oraz z wszczepionym rozrusznikiem serca.

 

RF frakcyjny Skinfrax - twarz, (ujędrnienie, likwidacja porów, blizn)
350 zł
RF frakcyjny Skinfrax - twarz, szyja (ujędrnienie, likwidacja porów, blizn)
400 zł
RF frakcyjny Skinfrax - twarz, szyja, dekolt (ujędrnienie, likwidacja porów, blizn)
450 zł
RF frakcyjny Skinfrax - okolica oczu (likwidacja zmarszczek)
250 zł
RF frakcyjny Skinfrax - brzuch (ujędrnianie, rozstępy)
380 zł
RF frakcyjny Skinfrax - ramiona (ujędrnianie)
380 zł
RF frakcyjny Skinfrax - likwidacja rozstępów wybrany obszar
Cena ustalana indywidualnie

Urządzenie Geneo™ to przełomowa technologia firmy Pollogen, która wykorzystując naturalne mechanizmy organizmu, zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych:
Złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry
Wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących skórę
Naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz

Inspiracją do stworzenia Geneo™ były gorące źródła, znane z właściwości dotleniających skórę. Symulując takie działanie, Geneo™ wywołuje w organizmie reakcję zwaną „efektem Bohra”, w wyniku której tlen wysyłany jest do obszaru zabiegowego. Jednocześnie, Geneo™ złuszcza skórę, tworząc idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.

 

Korzyści zabiegów Geneo™:

Metoda „3 w 1”: złuszczanie, wchłanianie składników odżywczych i dotlenienie skóry
Doskonałe efekty i krótki czas trwania
Maksymalne wchłanianie składników odżywczych zawartych w formułach pielęgnacyjnych
Naturalne dotlenienie skóry
Odpowiedni dla każdego typu, karnacji skóry i wszystkich obszarów twarzy
Maksymalna higieniczność dzięki jednorazowym sterylnym elementom
Efekty potwierdzone klinicznie
Natychmiast po zabiegu można wrócić do codziennych czynności

Podczas zabiegu kosmetolog dobiera zestaw preparatów indywidualnie dopasowanych do potrzeb skóry:

BALANCE - Oczyszczanie i zbilansowanie skóry tłustej

ILLUMINATE - Poprawa kolorytu i rozświetlenie

REVIVE - Rewitalizacja skóry matowej i rozświetlenie

HYDRATE - Skóra sucha i matowa

DETOX - Wzmocnienie bariery ochronnej skóry

GLAM - rozświetlenie i odmłodzenie

GeneO™ zabieg podstawowy twarz/szyja (bez ultradzwięków)
210 zł
GeneO™ zabieg podstawowy twarz/szyja/dekolt (bez ultradzwięków)
240 zł
GeneO™ + Balance/Revive/Illuminate/Hydrate/Detox/Glam (twarz+szyja)
230 zł
GeneO™ + Balance/Illuminate/Revive/Hydrate/Detox/Glam (twarz+szyja+dekolt)
260 zł
Plasma ARC

Czym jest i jak działa Plasma ARC?
Plasma ARC wytwarza kontrolowaną i celowaną wiązkę plazmy poprzez jonizację gazów zawartych w powietrzu. Wytwarzany jest niewielki łuk elektryczny, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania. Działanie plazmy jest punktowe, dzięki czemu leczenie przebiega w dokładnie wyznaczonym obszarze i nie ma wpływu na inne zdrowe tkanki.

Zalety zastosowania Plasma ARC:
Główną zaletą zastosowania Plasma ARC jest fakt, iż nie powoduje ona stanu zapalnego, krwawienia i nekrozy otaczających tkanek, a jej działanie ogranicza się do granicy warstwy podstawnej skóry właściwej. Zastosowana nowoczesna technologia pozwala generować mikro wiązkę plazmy, która nie powoduje przepływu prądu przez ciało pacjenta podczas wykonywania zabiegu. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób z rozrusznikami serca oraz innych pacjentów, u których zabiegi z zastosowaniem prądu są przeciwwskazane.

Zastosowanie:
• blefaroplastyka - niechirurgiczny lifting powiek górnych i dolnych,
• płytkie i głębokie zmarszczki,
• włókniaki, brodawki (płaskie, kurzajki, łojotokowe, płciowe)

Efekty i wygląd skóry po zabiegu:
Zabieg należy do grupy bezbolesnych ale dla zwiększenia komfortu możliwe jest zastosowanie miejscowego znieczulenia. Efekt widoczny jest od razu, jednakże należy pamiętać o okresie rekonwalescencji. W miejscu poddanym działaniu plazmy wytwarza się wysoka temperatura powodująca odparowanie nadmiaru skóry. Po zabiegu może wystąpić delikatne zaczerwienienie i obrzęk oraz będą widoczne małe, brązowe strupki, które po około tygodniu same odpadną. Wcześniejsze ich zdrapanie może spowodować powstanie blizn i przebarwień. Po tym okresie skóra może nadal pozostawać zaczerwieniona i lekko obrzęknięta. Należy pamiętać o codziennej pielęgnacji miejsca zabiegowego oraz chronieniu go przed promieniami słonecznymi.

Przeciwskazania:
• ciąża,
• choroby nowotworowe skóry,
• aktywne choroby autoimmunologiczne,
• choroby zapalne skóry bakteryjne i wirusowe ( np. aktywna opryszczka),
• choroby zaburzające proces gojenia (np. niewyrównana cukrzyca).

W naszym salonie pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie firmy MaxMedik. Urządzenia marki Medika otrzymały certyfikat LAUR KONSUMENTA w kategorii Odkrycie Roku, certyfikat DOBRA MARKA 2017 oraz posiadają rekomendacje Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Niechirurgiczny lifting powiek górnych
650 zł
Niechirurgiczny lifting powiek dolnych
550 zł
Usuwanie brodawek, punktów rubinowych, łagodnych zmian skórnych
60 zł - 270 zł
Karboxyterapia

Zmarszczki, rozstępy, cellulit to niedoskonałości, które często są wynikiem problemów z krążeniem krwi. Na ratunek przychodzi rewolucyjna terapia dwutlenkiem węgla.

Dwutlenek węgla, jako produkt oddychania wewnątrzkomórkowego, obecny jest w naszym organizmie przez cały czas. Niedawno odkryto możliwość jego zastosowania w walce z wieloma problemami natury estetycznej. Początkowo karboxyterapia stosowana była w leczeniu pacjentów dotkniętych miażdżycą kończyn dolnych. Przy okazji leczenia miażdżycy i owrzodzeń zaobserwowano znaczną poprawę jakości skóry. CO2 jest także powszechnie i bezpiecznie stosowany przy takich procedurach medycznych jak laparoskopia czy zabiegi endoskopowe.
Zabieg karboxyterapii polega na podskórnej infuzji kontrolowanych dawek dwutlenku węgla. Na obszarze zabiegowym zwiększa się przepustowość naczyń krwionośnych, przyspieszając przepływ krwi, tlenu oraz substancji odżywczych.

Z wiekiem maleje przepustowość podskórnych naczyń włosowatych, oraz zdolność komórek do regeneracji, skóra traci kolagen oraz elastyczność. Po 30 roku życia poziom tlenu w tkankach zmniejsza się o 25%, a po 40 aż o połowę. Organizm w pierwszej kolejności dostarcza tlen do głównych narządów, a potem do skóry. Kiedy skóra nie otrzymuje dostatecznej ilości tlenu staje się bardziej podatna na powstawanie zmarszczek, plam starczych i podrażnień. Infuzję dwutlenku węgla pod skórę organizm odbiera jako brak tlenu – reakcją na to jest zwiększenie przepływu krwi. Zapewnia to wzrost tlenu i składników odżywczych na leczonym obszarze. W efekcie następuje stymulacja produkcji kolagenu, który redukuje drobne zmarszczki, rozstępy oraz zmniejsza cienie pod oczami.

Wyniki badań klinicznych pokazują, że terapia dwutlenkiem węgla nie tylko poprawia elastyczność i wygląd skóry, ale niszczy także złogi tłuszczowe. Wprowadzony do tkanki tłuszczowej dwutlenek węgla częściowo zmienia się w kwas węglowy, który rozbija komórki tłuszczowe. Zwiększone ukrwienie prowadzi do usprawnienia funkcjonowania układu limfatycznego leczonego obszaru, poprawy metabolizmu i wydalania rozbitego tłuszczu. Odnowienie komórek skóry i stymulacja syntezy kolagenu skórnego prowadzi także do wygładzenia powierzchni skóry i zmniejszenia cellulitu.

Karboxyterapia promowana jest jako największy przełom w medycynie estetycznej od czasu botoksu. Jest to bezpieczna, małoinwazyjna oraz klinicznie sprawdzona metoda na odmłodzenie, regenerację skóry oraz zmniejszanie zmarszczek, cellulitu i rozstępów.

Wskazania estetyczne:

 •     rewitalizacja skóry
 •     pogrubienie skóry
 •     zwiotczenie i brak elastyczności skóry
 •     usuwanie cieni pod oczami
 •     opadające powieki
 •     redukcja zmarszczek
 •     wzmocnienie naczyń krwionośnych
 •     zmniejszanie obrzęków
 •     usuwanie cellulitu
 •     niwelowanie rozstępów
 •     redukcja blizn
 •     hamowanie łysienia i pobudzanie wzrostu nowych włosów
 •     zmniejszenie lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej

Wskazania lecznicze:

 •     łuszczyca
 •     trudno gojące się rany
 •     niewydolność żylna
 •     Choroba Raynauda
 •     akrocyjanoza
 •     zaburzenia erekcji na tle naczyniowym
 •     odmładzanie narządów płciowych
 •     choroby tętnic obwodowychPrzeciwwskazania:
Podobnie, jak i przy innych zabiegach kosmetycznych mogą występować przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu karboxyterapii. Należą do nich:

 •     zakrzepowe zapalenie żył
 •     zator tętnicy płucnej
 •     jaskra
 •     hemofilia
 •     anemia sierpowata
 •     ciężkie choroby płuc
 •     niewydolność nerek
 •     ciąża i okres karmienia piersią
 •     nieustabilizowane ciśnienie krwi
 •     poikilodermia
 •     zmiany zapalne i chorobowe w obszarze zabiegu
 •     łuszczyca, egzema, wysypka, skóra podrażniona i świeżo opalona
 •     historia chorobowa blizn koloidowych, zaburzenia gojenia
 •     przebyte niedawno zabiegi chirurgiczne
 •     nowotwory i stany przed nowotworowe (znamiona)
 •     opryszczka
 •     epilepsja
 •     niedawno przebyty zawał serca, dusznica
 •     immunosupresja bądź choroby układu odpornościowego
Cienie pod oczami / seria 5 zabiegów + 1 gratis
80 zł / 400 zł
Rewitalizacja twarz / seria 5 zabiegów + 1 gratis
170 zł / 850 zł
Rewitalizacja twarz + szyja + dekolt / seria 5 zabiegów + 1 gratis
220 zł / 1100 zł
Podwójny podbródek / seria 5 zabiegów + 1 gratis
110 zł / 550 zł
Rozstępy brzuch / seria 5 zabiegów + 1 gratis
160 zł / 800 zł
Rozstępy uda / seria 5 zabiegów + 1 gratis
160 zł / 800 zł
Redukcja cellulitu (1 obszar zabiegowy) / seria 5 zabiegów + 1 gratis
160 zł / 800 zł
Rozbijanie lokalnych nagromadzeń tłuszczu (1 obszar zabiegowy) / seria 5 zabiegów + 1 gratis
170 zł / 850 zł
Karboxyterapia skóry głowy (trychologia) / seria 5 zabiegów + 1 gratis
160 zł / 800 zł
Liposukcja ultradźwiękowa z dermomasażem

Liposukcja ultradźwiękowa w połączeniu z dermomasażem pozwala na osiągnięcie efektów podobnych do uzyskanych drogą tradycyjnej liposukcji, jednak bez niedogodności z nią związanych (wyłączenie na długi okres z aktywnego życia, ryzyko powikłań, krwiaki i nierówności). Zabieg jest komfortowy, bezinwazyjny i długotrwały. Zabieg używany jest do miejscowego usunięcia tkanki tłuszczowej z trudnych do pozbycia się obszarów: biodra, uda, ramiona, pośladki, talia - nie jest natomiast metodą leczenia nadwagi ogólnej.

Fale ultradźwiękowe działają na błony komórkowe zwiększając ich przepuszczalność, przez ruch płynu śródtkankowego, który opływa komórki, napierając na ich błony- mikromasaż. Następuje znacznie szybsze wydalanie kanałami limfatycznymi produktów przemiany materii, tłuszczu i toksyn oraz znaczna poprawa mikro-krążenia i przyspieszenie metabolizmu komórek.
Urządzenie, którym wykonujemy zabieg posiada w zastosowaniu głowicę UD oraz głowicę IR. Połączenia tych dwóch bodźców sprawia, że efekty kuracji są bardzo widoczne.

Zabieg składa się z trzech etapów:
I - Następuje rozgrzanie tkanki przy pomocy głowicy rozgrzewającej IR (promieniowanie podczerwone). Głowica IR poprzez nagrzanie tkanek ma za zadanie spotęgować efektywność nadźwiękawiania głowicą UD. Następuje upłynnienie tkanki tłuszczowej oraz głębsze wnikanie fali ultradźwiękowej.

II - Działamy na skórę ultradźwiękami w celu rozbicia komórki tłuszczowej, uwolnione w ten sposób tłuszcze są transportowane do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii.

III - Wykonywany jest masaż podciśnieniowo-mechaniczny (dermomasaż) w wyniku którego następuje silne pobudzenie krążenia krwi i przepchnięcie limfy. Zabieg dermomasażu po zabiegach liposukcji jest nieodłącznym elementem tego zabiegu - usprawnia krążenie limfy, dzięki czemu zwiększa efekty wyszczuplania. Dodatkowo ma doskonały wpływ na redukcję cellulitu.

Przeciwwskazania:
• ciąża
• stymulator serca i metalowe implanty
• ostry stan zapalny organizmu
• niewydolność krążenia, miażdżyca
• grzybicze, bakteryjne, wirusowe zapalenia skóry
• gruźlica
• zapalenia żył
• nowotwory i stany po ich operacji - za zgodą lekarza
• nadciśnienie tętnicze
• przerwana ciągłość naskórka
• anemia
• osteoporoza
• ciężkie i przewlekłe stany choroby wątroby i nerek-tylko po konsultacji z lekarzem
• w trakcie dobierania leków
• miesiączka
• migrena

Częstotliwość zabiegów:
co 2 tygodnie, liczba zabiegów w serii: do 10
zabieg przypominający: 1 raz w miesiącu
następna seria: po 6 miesiącach
maksymalny czas zabiegowy: 80 min.
inne zabiegi z elektrolecznictwa: po upływie 3 dni.

Brzuch / seria 5 zabiegów + 1 gratis
110 zł / 550 zł
Pośladki / seria 5 zabiegów + 1 gratis
100 zł / 500 zł
Uda / seria 5 zabiegów + 1 gratis
150 zł / 750 zł
Ramiona / seria 5 zabiegów + 1 gratis
100 zł / 500 zł
Uda + pośladki / seria 5 zabiegów + 1 gratis
200 zł / 1000 zł
Brzuch + uda tył + pośladki / seria 5 zabiegów + 1 gratis
240 zł / 1200 zł
Ampułka do zabiegu
25 zł
Mezoterapia mikroigłowa z preparatem Fusion

W pełni automatyczna metoda nakłuwania skóry za pomocą Pena jest znacznie skuteczniejsza od starszych metod i efektywniej pobudza skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych. Dodatkowo, wprowadzanie do głębszych warstw skóry substancji odżywczych powoduje, że jest ona lepiej nawilżona i zdrowsza.


ZASADA DZIAŁANIA MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ:

Urządzeniew wykorzystujące 12 cienkich mikroigieł nakłuwa skórę w sposób automatyczny. Igły wykonane są z najwyższej klasy molibdenu - materiału, z którego wykonuje się precyzyjny sprzęt chirurgiczny. Jednorazowa głowica zawierająca igły jest w stanie wykonać ponad 20 nakłuć w ciągu sekundy. Głębokość wnikania igieł w skórę jest regulowana i może wynosić od 0,25 mm do 2,5 mm.

Zabieg stymuluje skórę do odbudowy w trzech etapach. W fazie pierwszej nakłucia skóry, a co za tym idzie jej mikrouszkodzenia powodują, że znacząco wzrasta szybkość procesów związanych z tworzeniem się nowych włókien kolagenowych. W etapie drugim powstaje elastyna, proteoglikany, a także pozostałe rodzaje kolagenu. W fazie końcowej mają miejsce procesy, których efektem jest ujędrnienie skóry oraz poprawa jej gęstości.

WSKAZANIA DO ZABIEGU MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ:

• Zmarszczki średnie oraz płytkie,
• Blizny oraz nieestetyczne znamiona,
• Rozstępy,
• Skóra zwiotczała oraz wysuszona,
• Rozszerzone pory.


PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ:

• Nowotwór,
• Stany zapalne skóry,
• Trądzik różowaty lub ropowiczy,
• Regularne przyjmowanie leków na obniżających krzepliwość krwi,
• Zaawansowana i nieleczona cukrzyca,
• Ciąża i karmienie piersią.

ZALECENIA PO ZABIEGU MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ:

Po wykonanym zabiegu ważne jest, aby regularnie nawilżać skórę zaleconymi przez kosmetologia do tego celu kosmetykami. Skutecznie redukują one ewentualny obrzęk oraz przyspieszają proces regeneracji. Bardzo ważne jest również, aby nie wystawiać skóry na bezpośrednią ekspozycję słoneczną. Konieczne jest zachowanie bezwzględnej higieny okolicy zabiegowej - nie wolno w zadnym przypadku zanieczyszczać bakteryjnie skóry makijażem, kremami drogeryjnymi, należy ograniczyć kontakt bezpośredni ze zwierzętami (np tulenie kota, psa), zalecana jest zmiana pościeli - szczególnie poduszki przez pierwsze 3 dni po zabiegu.

EFEKTY MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ:

Zabiegi  niosą za sobą wiele pozytywnych efektów. Następuje ujędrnienie skóry, spłycenie zmarszczek, redukcja przebarwień skóry, wyrównanie blizn, szram oraz rozstępów. Zmniejsza się również liczba wypadających włosów oraz poprawia się ich kondycja. Skóra lepiej wchłania kosmetyki pielęgnujące.


W tej opcji zabiegu mezoterapii mikroigłowej stosujemy dodatkowo preparaty Fusion (atestowane i przeznaczone do podawania śródskórnego). Preparaty dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry w trakcie konsultacji przed zabiegiem. Francuska firma Fusion posiada szeroką gamę mezokoktaili, dzięki czemu daje nam ogromne spektrum możliwości dopasowania zabiegu do potrzeb pacjenta. 

Twarz (mikronakłucia + mezokoktail) / seria 5 zabiegów + 1 gratis
220 zł / 1100 zł
Twarz + szyja (mikronakłucia + mezokoktail) / seria 5 zabiegów + 1 gratis
260 zł / 1300 zł
Twarz + szyja + dekolt - 260 zł (mikronakłucia + mezokoktail) / seria 5 zabiegów + 1 gratis
280 zł / 1400 zł
Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Dzięki natychmiastowym rezultatom należy do najczęściej wybieranych przez klientów zabiegów. Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek. Metoda ta pozwala na stopniowe, kontrolowane, mechaniczne ścieranie naskórka warstwa po warstwie aż do pożądanego poziomu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb skóry.

Usunięcie powierzchniowych warstw pobudza również produkcję kolagenu i elastyny, stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki. W wyniku usunięcia wierzchnich warstw naskórka skóra staje się gładsza, jaśniejsza, świeższa i bardziej elastyczna już po pierwszym zabiegu. Głębsza mikrodermabrazja spłyca blizny, redukuje lub całkowicie eliminuje drobne zmarszczki, zmniejsza rozszerzone pory i przebarwienia. Zmiany histologiczne dotyczą nie tylko naskórka, ale również skóry właściwej (stymuluje mikrokrążenie i przepływ limfy, przyspiesza usuwanie toksyn z głębszych warstw skóry).

Niewątpliwą zaletą zabiegu jest to, że jest on bezbolesny, prosty, trwa krótko i po jego wykonaniu pacjent nie jest wyłączony z życia codziennego.

Wskazania do mikrodermabrazji:

 •     peeling twarzy
 •     blizny potrądzikowe
 •     zaskórniki i prosaki
 •     rozszerzone pory
 •     łojotok i suchość skóry
 •     blizny i bliznowce
 •     przebarwienia i odbarwienia
 •     uszkodzenia posłoneczne skóry (twarz, ręce, szyja)
 •     plamy starcze
 •     wiotkość skóry
 •     drobne zmarszczki
 •     szorstki/nierówny/zrogowaciały naskórek
Częstotliwość zabiegów:

Zazwyczaj należy przeprowadzić serię ok. 6 zabiegów. Pierwsze trzy co tydzień, następnie trzy zabiegi co dwa tygodnie. Kolejne miesiące to zwykle jeden zabieg przypominający. Już po pierwszym zabiegu wygląd i kolor skóry wyraźnie poprawia się, w dotyku staje się ona gładsza, efekt ten zwiększa się po kolejnych zabiegach.

Wpływ mikrodermabrazji diamentowej na skórę:

 •     poprawa kolorytu i struktury skóry
 •     zwężenie rozszerzonych porów
 •     zmniejszenie ilości zaskórników
 •     spłycenie powierzchownych zmarszczek
 •     rozjaśnienie przebarwień i plam starczych
 •     zmniejszenie łojotoku
 •     spłycenie i wygładzenie bliznObjawy niepożądane po mikrodermabrazji:

 •     uczucie mrowienia, pieczenia, świądu - objawy te szybko ustępują
 •     nadwrażliwość skóry
 •     rumień utrzymujący się zwykle do 24 godzin, nie przeszkadza on w robieniu makijażu oraz w aktywnym wykonywaniu codziennych czynności
 •     u osób stosujących aspirynę i niesteroidowe leki przeciwzapalne mogą pojawić się wybroczyny (mogą utrzymywać się 3 dni).
Mikrodermabrazja diamentowa (ampułka + algi)
140 zł
Mikrodermabrazja diamentowa + kwas migdałowy
200 zł
Oxybrazja

Oxybrazja inaczej oxyaquaabrazja to najbardziej odkrywcza metoda odmładzania i rewitalizacji skóry na rynku kosmetycznym. Wyzwala efekt naturalnej i samoistnej odbudowy oraz regeneracji. Zabieg polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu oraz aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Jest łagodniejszy i przyjemniejszy od mikrodermabrazji, gdyż nie dochodzi do mechanicznego ścierania naskórka, wywołującego podrażnienia i zaczerwienia.

Oxybrazja przeznaczona jest dla każdego rodzaju skóry wszystkich tych osób, które chcą efektywnie pielęgnować skórę. Zabieg ten wykonywany jest „na mokro” i „na zimno”, dlatego polecany jest osobom o skórze naczyniowej i bardzo wrażliwej. Daje przyjemne uczucie chłodu i ukojenia, które sprawdza się rewelacyjnie w upalne dni.


Oxybrazja bardzo skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, zaskórniki oraz zwęża pory. Leczy trądzik, który wywołują bakterie beztlenowe- pod wpływem wprowadzanego pod ciśnieniem tlenu z oxybrazji szybko ulegają zniszczeniu,dzięki czemu stan skóry trądzikowej bardzo się poprawia.

Redukuje również blizny po trądzikowe, blizny pozostawione przez laser, oparzenia lub zabieg chirurgiczny, pozostawiając cerę wygładzoną, rozjaśnioną i odświeżoną. Wpływa pozytywnie na odmłodzenie skóry, redukuje i spłyca zmarszczki, zmniejsza i przyśpiesza gojenie świeżych blizn.

Oxybrazja poprawia koloryt skóry, redukuje przebarwienia, także te powstałe wskutek opalania. Doskonale nadaje się również do leczenia łuszczycy, usuwa martwy naskórek, nawilża miejsca zajęte chorobą oraz powoduje że skóra w tym miejscu przez długi czas nie rogowacieje tak szybko. Niesamowite efekty uzyskujemy przy leczeniu łupieżu, gdyż z powodzeniem można ten zabieg stosować na skórę głowy. Powstrzymuje proces wypadania włosów i łysienie, pomaga odzyskać prawidłowe funkcje mieszków włosowych. Przyspiesza odbudowę włókien kolagenowych i rekonstrukcje naczyń włosowatych, dzięki czemu sprzyja regeneracji i szybkiemu powrotowi do zdrowia wszystkim tkankom ciała.

Przebieg zabiegu:

Podczas zabiegu klientka leży na leżance kosmetycznej a jej twarz jest odpowiednio przygotowana do zabiegu. Przeprowadzony jest demakijaż, następnie kosmetolog przechodzi do wykonywania oxybrazji. Do skóry, nie dotykając jej, przykłada się prowadnicę , przypominającą długopis, z której pod ciśnieniem wydostaje się tlen wraz z solą fizjologiczną. Strumień płynu fizjologicznego i powietrza z prędkością 200m/s złuszcza naskórek z odległości 5-10 mm. Aby zabieg wywołał efektywniejsze wrażenie może być połączony z wprowadzeniem odpowiednio dobranej do rodzaju cery ampułki i maski. Na wykończenie zabiegu nałożony jest odpowiedni krem. Czas trwania oxybrazji ok. 45 min.

Po zabiegu:

Po zabiegu należy unikać opalania oraz kąpieli w chlorowanej wodzie przez pierwsze 48 godzin. Zalecane jest wypijać 8-12 szklanek wody mineralnej dziennie aby spotęgować efekt nawilżenia skóry.

Zalecana częstotliwość:

Już po pierwszym zabiegu skóra jest gładka i rozjaśniona. Dla lepszych rezultatów zalecana jest jednak seria. Można go wykonywać co tydzień w seriach 3-4 zabiegów dla osiągnięcia konkretnego efektu, kolejny zabieg w zależności od reakcji skóry raz na 2-4 tygodnie lub jako jednorazowe odświeżenie i oczyszczenie skóry, na przykład przed większym wyjściem.

Przeciwwskazania:

Oxybrazja jest zabroniona przy ostrym, ropnym stanie zapalnym skóry i opryszczce. Wszystkie zakaźne choroby skóry, stany gorączkowe, nowotwory również wykluczają ten zabieg. Nie zaleca się oxybrazji osobom, które przeszły atak serca, z wysokim ciśnieniem i diabetyków oraz tych których skórę poddano leczeniu laserem w przeciągu ostatnich 6 miesięcy, bądź są świeżo po operacji chirurgicznej.

Zabieg jest bardzo przyjemny, całkowicie bezpieczny, skuteczny i co najważniejsze przeznaczony dla każdego rodzaju cery.

Twarz, szyja
200 zł
Twarz, szyja, dekolt
240 zł
Fale radiowe z laserem biostymulacyjnym

W trakcie zabiegu na skutek działania fali radiowej wytwarza się ciepło endogenne (powstające wewnątrz) i następuje selektywne ogrzanie tkanek. Włókna kolagenowe ulegają natychmiastowemu skurczeniu, a następnie napięciu, co pobudza funkcje regeneracji.Zabieg stosowany na twarz poprawia owal twarzy, podnosi opadające policzki, wygładza zmarszczki i poprawia elastyczność. Jest także polecany do stosowania na całe ciało, zwłaszcza kobietom po porodzie, ponieważ doskonale obkurcza skórę na brzuchu. Wykonuje się także zabiegi na dekolt, wewnętrzne strony ramion i ud. Jest skuteczny również w usuwaniu zwiotczenia skóry nad kolanami. Dodatkowym rezultatem zabiegu jest stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych, dzięki temu ilość kolagenu wzrasta o około 30%, dając efekt zwiększenia gęstości skóry i liftingu. Efekty zabiegu są trwałe.Fachowo wykonany zabieg jest bezbolesny i bezpieczny. Pacjent nie powinien odczuwać żadnego dyskomfortu. Zabieg trwa około 40-60 min, nie narusza naczyń krwionośnych, nerwów i naskórka, skóra wygląda naturalnie i świeżo.

Jak każdy zabieg, tak i ten posiada pewne ograniczenia. Przeciwwskazaniem do wykonania radiofrequency są: ciąża i okres karmienia piersią, otwarte rany, choroby nowotworowe, przebyty zabieg złotych nici oraz okres dwóch tygodni od zastosowania wypełniaczy (botox, restylane itp.)


Pozytywne efekty zabiegów:

 •     Poprawa napięcia i kondycji skóry twarzy i okolic oczu
 •     Lifting twarzy i szyi
 •     Wypłycenie zmarszczek
 •     Poprawa owalu twarzym
 •     Likwidacja cellulitu
 •     Ujędrnienie skóry ramion, brzucha, pośladków i ud
 •     Kształtowanie sylwetki po porodzie
 •     Spalanie tkanki tłuszczowej

Przeciwwskazania:

 •     Ciąża
 •     Metalowe lub elektroniczne implanty (np. rozrusznik serca)
 •     Padaczka
 •     Nowotwory
 •     Otwarte rany i choroby skóry
 •     Zmiany skórne
 •     Zaburzenia czucia
 •     Zapalenie żył
Twarz i szyja
200 zł
Twarz, szyja, dekolt
220 zł
Uda, pośladki
240 zł
Okolica oczu
110 zł
Brzuch
110 zł
Peeling kawitacyjny + maska algowa
110 zł

Peeling kawitacyjny opiera się na wykorzystaniu zjawiska kawitacji, czyli gwałtownej przemiany fazy ciekłej w fazę gazową wskutek różnicy ciśnień. Pod wpływem fali ultradźwiękowej w warstwie rogowej naskórka tworzą się mikroskopijne pęcherzyki powietrza, które w rezultacie zmiany ciśnienia przekształcają się w mikrofalę uderzeniową, usuwającą martwe korneocyty. Zjawisko to następuje w ciągu mikrosekundy i nie powoduje niekorzystnych skutków ubocznych.

Pomimo swej skuteczności i gruntowności zabieg peeling kawitacyjny jest bardzo łagodny i znakomicie sprawdza się w przypadku cery wrażliwej, delikatnej, skłonnej do podrażnień, a także trądzikowej i przetłuszczającej się.
Zabieg ten doskonale przygotowuje skórę i potęguje dobroczynne efekty zabiegów pielęgnacyjnych.

Efekty:

-usunięcie martwych komórek naskórka
-oczyszczenie naskórka z nadmiaru sebum i z zaskórników
-eliminacja zanieczyszczeń i toksyn
-usprawnienie mikrokrążenia
-poprawa nawilżenia
-pobudzenie odnowy
-wygładzenie cery i przywrócenie jej ładnego, świeżego wyglądu
-łagodna dezynfekcja

Przeciwwskazania:

-nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu
-ciążą
-niewydolność krążenia
-stany gorączkowe
-ciężki stan ogólny
-obecność w tkankach ciał obcych metalicznych (rozrusznik serca, aparat na zęby)
-nerwica wegetatywna znacznego stopnia

Peeling kawitacyjny + sonoforeza
140 zł

Kontakt

Ustroń
Yennefer Medical SPA
ul. I.Daszyńskiego 73
43-450 Ustroń
pn - pt 9:00 - 20:00
sob. 9:00 - 15:00
przewiń do góry zarezerwuj online